YILDIZ PARK AHŞAP ÜRÜNLERİ

Yıldız Park Ahşap Ürünleri, doğal ahşap malzemeden Ahşap Kemalya, Ahşap Kulübe, Ahşap Deck, Ahşap Saksı, Ahşap Çit, Ahşap Oyun Parkları ve birçok ahşap ürünü üretimi yapmaktadır.

Rüm ürünler kendi fabrikamızda imal edilmektedir. Üretim aşamasında en son teknoloji ahşap işleme teknolojileri kullanılmaktadır. Yıldız Park, 20 yıllık sektör tecrübesi ile sektörde sürekli gelişim ve farklılık gösteten firmadır.

 

Çocuk Oyun Evi markamız 2019 senesinden beri faaliyet gösteren , İnsan Sağlığına zararsız , doğal ahşap malzemeden imal edilmiş , modern ve mimari dış mekan Ahşap oyun grupları üreten bir firmadir.

Çocuk Oyun evleri markımızın amacı çocuklar için kullanışlı aynı zamanda vakit geçirirken eğlendiren , motor ve fiziksel gelişimleri için uygun ahşap oyun grupları üreten bir firma olmaktır.

Firma olarak hassasiyetimiz son teknoloji ile 1. Sınıf işçilik ve özveri ile kaliteli , çocuklarımızın rahat kullanım sağlayabilecekleri Ahşap oyun grupları üretibilmektir.

Üretim aşamasında Çocuklara ve insan sağlına zarar vermeyen , kimyasal ve kanserojen madde bulundurmayan ahşap ve boya materyaller kullanılmaktadır. 

Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda Çocuk Oyun Evi markamız Tüm hızıyla Yurt içi ve Yurt dışına hizmet vermeye devam etmektedir.

Çocuk Oyun Evi markası 2008 yılından beri Park ve Bahçe mobilyaları sektöründe hizmette bulunmaya devam eden YıldızPark Ahşap ürünleri firmamızın alt markasıdır.